Logitech MOMO Force Feedback Direksiyon

İnsanın yaşamı boyunca hep mutlulukla hatırlayacağı nadide anlar vardır. Herhalde geçen perşembe de başıma gelenler bu anlardan biri olacak. Geçtiğimiz günlerde doğumgünüm vardı ancak ben doğumgünümü pek umursamam çünkü alışık değilim. Neyde doğum günüm geçtikten sonra arkadaşlarla bir arkadaşın evine projeksiyonda Kurtlar Vadisi’ni seyretmeye gittik ki bunu bir kaç haftada bir yaparız. Onun için bu durum benim için olağan bir durumdu. Fakat sağolsun dostlar bana sürpriz bir organizasyon yapmışlar.

Tabi Kurtlar Vadisi başlamadan önce oluyor bu olaylar. Sonradan hepimiz pür dikkat vadiye odaklandık. Bu gereksiz bilgiden sonra tekrar asıl olaya dönmek istiyorum. Ymek ve pasta yendikten sonra bana aldıkları hediyeleri takdim ettiler. Acayip mutlu oldum. Zaten fotoğraflardan da ağzımın kulaklarıma vardığı tescillendi 🙂

Hediyelerden biri PHILIPS Wireless kulaklıktı. Tam 100 metreden istediğim gibi dinleyebiliyorum şahane bişey… Bilgisayar üst katta açıkken ben alt katta kulağımda müziğim işlerimi yapabiliyorum.

Asıl bomba ise Logitech Force Feedback direksiyondu. Çok mutlu oldum hediyemi görünce, anlatamam. Ne yazık ki işlerimin yoğunluğundan ilk test sürüşümü geçen gün yapabildim. İnanılmaz keyifli. Piyasadaki 40 – 50 YTL civarındaki benzerlerinin aksine bu bambaşka bir deneyim diyebilirim. Oyunda pistten çıkıp yolun kenarında giderken direksiyon daha bir zor çeviriliyor ya da hızlı giderken. Bir yere sıkışınca direksiyon yine zor çeviriliyor. geri geri gidip normal yola gelince kuş gibi hafifliyor ve çok rahat dönüyor. Çarpınca titremesi de enfes ve bu arada çok güçlü titriyor.

Bana bu mutluluğu yaşatan dostlarıma teker teker teşekkür etmek istiyorum iyi ki varsınız.


One Comments

Bir yanıt yazın