SPAM Göndericiler Bu Kadar Aaşağılık Olabilir mi?

Artık hissiyatımızı ve insanlığımızı kaybediyoruz galiba… Artık olaylara eskisi kadar tepki vermiyoruz ve sadece izlemekle yetiniyoruz. Eğer siz böyle olmadığınızı düşünüyorsanız demek ki şanslı azınlıktansınız o halde sizi tebrik ederim ancak bu durum ne yazık ki çevremizdeki insanlığını kaybetmiş bazı kişilere iyi bir örnek olamıyor.

Geçtiğimiz haftalarda Gazze’de bir insanlık dramı yaşandı; bir utanç duvarı yükseldi. Siyonistler bırakın çocukları bebeklere bile acımadılar. Batı yine kendi kanından, kendi canından, kendi dininden olmayan bu insanlar için bir şey yapmadı.

Ama bazıları bu sırada boş durmuyor ve çalışıyordu. Spam mail gönderen bir takım şahsiyetsizler bu durumdan istifade ederek insanlara konu ile ilgili sahte mailler göndererek bilgilerini çalmaya çalıştılar. Ölüler üzerinden kazanç elde etmeye çalıştılar. Bu bir mezar soygunculuğudur ve en ilkel toplumlarda bile affedilmez. Tabi hiç bir devlet bu durumda istifini bozmayınca halkın da böyle körelmesi kaçınılmazdır. Daha fazla yazmayacağım ve sizin haberin ayrıntısı ile başbaşa bırakacağım. Haberi okumak için aşağıdaki linke tıklamanız yeterlidir.

Hackerler ve Spam Göndericiler, Gazze Saldırılarını Kullandılar 


Bir yanıt yazın