İnternette 3B Oyun Keyfi

Web teknolojileri sürekli geliştikçe her gün bizi şaşırtan web siteleriyle karşılaşmaya devam ediyoruz. Bu sitelerden biri de Instant Action Site ilk başta internette çok sık gördüğümüz oyun sitelerinden biri gibi gözüküyor. Ancak bu sitedeki oyunlar Flash ya da Java ile değil ileri web teknolojileri ile hazırlanmış 3 boyutlu oyunlardan oluşuyor.

Siteden yararlanabilmek için önce tamamen ücretsiz olan üyelik işlemini tamamlamanız gerekiyor. Bu işlem öyle fazla uzun sürmüyor. Kullanıcı adı, şifre, e-posta… bu kadar. Üyelik işlemini tamamladıktan sonra oyunları oynayabilmeniz için bir tarayıcı eklentisi yüklemeniz gerekiyor. Bunların hepsini yaptıktan sonra geriye sadece eğlenceli bir dünyanın kapılarını aralamak kalıyor. Oyunlar gerçekten de bir web sayfası için inanılmaz güzel geldi bana.

Sitede destek ve forum bölümleri de bulunuyor. Oyunları isterseniz tek başınıza isterseniz de multiplayer olarak arkadaşlarınız ya da diğer kullanıcılarla beraber oynayabiliyorsunuz. Oyun sırasında takım ya da özel sohbet imkanı da sağlayan sitenin adresi http://www.instantaction.com/

Eğer bilgisayarınız yeni oyunları kaldırmıyorsa ya da günlük işlerden sıkıldıysanız bu site tam size göre

  


Bir yanıt yazın