Rapidshare İçin Arama Motoru

Rapidshare web sitesini bilmeyeniniz yoktur. Günümüzde internetin ucuzlaması ve hızlanması sayesinde çoğumuz dosyalarımızı bu ve bunun gibi sayfalar vasıtasıyla paylaşıyoruz. Rapishare bizlere inanamayacağımız kadar fazla dosya sunuyor ancak söz konusu siteden birşey indirebilmek için dosyaların URL adreslerini bilmek gerekiyor aksi takdirde Rapidshare bizlere sayfası için bir arama hizmeti sunmuyor.

Bence bu büyük bir eksiklik. Düşünsenize bir kapı ardında dünyaların hazinesi var ve kimse bunlardan istediğiniz kadar almanıza ses çıkarmıyor ancak anahtarınız yok. İşte aynen bu durumla benzeşmiyor mu?

Rapidshare sitesinin bu eksikliğini kapatmak için siteyle bağlantısı bulunmayan kişi ya da gruplar rapid arama motorları hazırladılar ve hazırlıyorlar.

İşte bunlardan biride Rapid Library Bu siteyi kullanarak indirmek istediğiniz dosyaları Rapidshare içerisinde aratabilirsiniz. Böylece indirmek istediğiniz dosyaların linklerini elde edebilmek için forum forum dolaşmanıza gerek kalmayacak ancak dikkatli olun indirdiğiniz sıkıştırılmış dosyaları açabilmek için şifreye ihtiyacınız olabilir. Böyle bir durumla karşılaşırsanız indirme linkini Google arama kutusuna yazarak arayın. Linkin verildiği sayfayı bu şekilde bulabilirsiniz. Linkin verildiği sayfada büyük ihtimalle gereken şifrede yazılmış olacaktır.

http://rapidlibrary.com/


One Comments

  • SerkaN

    05 Ağustos 2009

    Teşekkürler

Bir yanıt yazın