Süper Kahramanlar

Hiç dikkat ettiniz mi ama bu süper kahramanlar hep amerikalı. Zaten bütün uzaylılar da amerikaya iner, ilk orası işgal edilir. Neyse süper kahramanlara geri dönelim. Bunlar zaten bütün gün insanlığı kurtarmakla (!) meşgul; peki işlerine yarayacak ekipmanları kim üretiyor. Bazıları zeki ona eyvallah ta bazıları da “batman” gibi zengin. Parayla bilgi mi satın alınırmış canım. Mesela bizdeki zengin gençler bırakın insanlığı kurtarmayı “Bağdat Caddesi”‘nde gezmekten gazete sayfalarını çevirmeye vakit bulamıyorlar.

Tekrar süper kahramanlara dönecek olursak; hadi zekiler, zenginler, becerikliler ve de iyi kalpliler hadi bunları da yutalım. (Bu arada dikkat edin x-men hariç tüm süper kahramanlar özel güçlere sahipken süper kötüler ya mal varlıkları ya zekaları ve teknolojiyi iyi kullanmaları ya da uzaylı olunca süper kötü oluyorlar. x-men bunu farketmiş ve iyilere de kötülere de süper güçler dağıtmış alkışlıyorum onu.) ama bunların hepsi de terzi mi yahu? Kim dikiyor bunların kıyafetlerini? Başkaları dikse deşifre olacakları için her halde yine kendileri dikiyolardır. Vay on parmaklarında on marifet.

Bi de hepsi zaten süper güçlere sahip değilmiş gibi kaslarını da gösterip hava atmak için daracık taytlar giyerler. Arka tampon fazla meydana çıkmasın diye bi de pelerin örterler yani o estetik için değil kim vurduya gitmemek içindir.İçlerinde en cesur spiderman o giymiyo.

Sağlıcakla…


Bir yanıt yazın