Bedava Ücretli Yazılımlar

Evet arkadaşlar şimdi size çok beğendiğim bir siteden bahsedeceğim. http://tr.giveawayoftheday.com/ adresinden ulaşabildiğiniz bu harika sitede shareware yazılımları 24 saat içinde ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz.

Temel olarak site şu şekilde çalışıyor. Her gün bir program belirleniyor ve 24 saatliğine kullanıcılara ücretsiz olarak sunuluyor. Sayfada söz konusu programı indirmek için kalan zaman da gösteriliyor. Bu şekilde programı indiren ve talimatları uygulayanlar normal şartlar altında para ödenerek kullanılması gereken yazılımları promosyon olarak ücretsiz kullanabiliyorlar.

24 saatin bitiminde artık programı indirme işlemi sona eriyor ve başka bir programı indirmek için gereken link veriliyor. Sitede daha önceki günlerde indirime sunulmuş programlar da listeleniyor. Bu programları indiremiyorsunuz ancak açıklamalarını okuyabiliyorsunuz. Eğer listedeki programlara ihtiyacınız varsa ve indirme süresi bittiyse satın almanız gerekiyor.

Site, bu hizmetiyle kendini çok tanıtma imkanı bulamayan yazılım ve yazılımcıların da reklamını yaparak takdirimi kazandı. Chip dergisinin desteklediği siteyi aralarında Türkçe’nin de olduğu 10 farklı dilde kullanabiliyorsunuz ancak ben direk Türkçe linkini verdim.

http://tr.giveawayoftheday.com/


Bir yanıt yazın