Sanalkurs.net

İnternette aradığımız bir çok bilgiye rahatça erşebiliyoruz ancak bunların bir çoğu ne yazıkki Türkçe içerikli olmuyor. Sanalkurs isimli site bu ihtiyacımızı büyük oranda giderebiliyor. Yeni başlayanlardan uzman kullanıcılara kadar herkesin ihtiyaç duyabileceği ipuçları barındıran sayfa ayrıca pek çok programın adım adım öğrenilmesinde de yardımcı oluyor.

Site genelde alanında uzman kullanıcıların gönderdikleri makale ve derslerden oluşuyor. Önceleri siteye erişimde hiç bir kısıtlama yokken yakın zamanda başlatılan sistemle artık yazıları okuyabilmeniz için siteye üye olmanız gerekiyor. Üyelik ücretsiz ve 30 saniyede halledilebilecek kadar da basit. Herhalde robotların yazıları izinsiz çalmalarına karşı böyle bir önlem düşünüldü.

www.sanalkurs.net After Effects, Ambalaj, ASP, ASP.net, AutoCAD, Bilgisayar, Corel Draw, CSS, Delphi, Donanım, Dreamweaver, E-Ticaret, Fireworks, Flash, Freehand, Güvenlik, HTML, Illustrator, Internet, Javascript, Joomla, MS Office, Photoshop, PHP & MySQL, PHP Nuke, Premiere, Püf noktası, Virüsler, Visual Basic, Web Hosting, Web Tasarım, Windows başlıkları altında bir çok makale va yazı içeriyor.


Bir yanıt yazın